ADIYAMANLI SPORCU ATLETİZMDE TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

İzmir ilinde yapılan Türkiye Büyükler Atletizm Şampiyonasına katılan sporcu Kader Güvenç 10 km yürüyüş kategorisinde Türkiye 2’ncisi oldu.

ADIYAMANLI SPORCU ATLETİZMDE TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

Gümüş Madalya alan Şampiyon Sporcuyu ve Antrenörünü kabul eden Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, azimle çalışan sporcuların emeklerinin karşılığında mutlaka derece yaparak, madalya aldıklarını söyledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş:” İzmir'de yapılan U23 ve Büyükler Türkiye Şampiyonalarına 232 Kadın, 410 Erkek olmak üzere toplam, 642 atletin yer aldığı şampiyonlar belli oldu. Kıyasıya çekişmenin yaşandığı organizasyonda geleceğin yıldız adayları sporcular mücadele etti. Katıldıkları her yarışta mutlak suretle derece elde etmeden gelmeyen atletizm sporcularımızın gelecekte çok büyük başarılara imza atacaklarına inanıyorum. Bizlere her yarışta elde ettikleri başarılarla şampiyonluklar getiren atletizm sporcularımıza ilimiz adına teşekkür ediyorum. Sporcularımızı bu seviyeye getiren ve yetiştiren antrenörlerimizi de ayrıca kutluyorum” dedi.

ADIYAMAN (UHA) - RAMAZAN YAVUZ

BELEDİYELER

EKONOMİ